O firmie

Dony jednorodzinne - widok z drona

Jesteśmy deweloperem specjalizującym się w budowie i sprzedaży całorocznych domów o szkielecie drewnianym. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie energooszczędnego budownictwa jednorodzinnego w Polsce. Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów, które są świetną alternatywą dla mieszkań i murowanej zabudowy jednorodzinnej.

Działalność na terenie Polski rozpoczęliśmy w 2015 roku i konsekwentnie realizujemy projekty w okolicy dużych miast, szczególnie pod Warszawą. Silna pozycja finansowa w połączeniu z cennym doświadczeniem zgromadzonym przy realizacji projektów poza granicami Polski jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Kierujemy się przekonaniem, że wybór miejsca zamieszkania jest jednym z najważniejszych wyborów, jakich dokonujemy w naszym życiu. Dlatego bardzo starannie wybieramy lokalizacje dla naszych inwestycji. Przywiązujemy dużą wagę do użytecznych rozwiązań architektonicznych, jesteśmy otwarci na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych technologii. Do oczekiwań i potrzeb każdego klienta podchodzimy w indywidualnie i staramy się budować partnerskie relacje.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz wysoki standard usług. Staramy się maksymalnie wspierać naszych klientów już na etapie finansowania zakupu domu. W tym celu współpracujemy z doświadczonym doradcą kredytowym, który pomaga w wyborze optymalnej oferty. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy, Państwa marzenia o własnym domu staną się rzeczywistością.

Sergey Orlenko

Prezes Zarządu

Wioletta Wąsowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Małgorzata Składanowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Osipińska

Specjalista ds. Sprzedaży

Czarek Milewski

Specjalista ds. Sprzedaży

Nagradzana jakość

3 listopada 2018 w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Miło Nam poinformować, że podczas tego wydarzenia firma Nowa Bud otrzymała nagrody w kategoriach:

  • Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki
  • Diamenty Polskiej Gospodarki
Zdjęcie z gali
Zdjęcie z gali
Zdjęcie z gali

Doceniono naszą jakość, innowacyjność, prowadzone działania eksportowe oraz wkład w rozwój i zarządzanie firmą. Nowa Bud Sp. z o.o. pokazuje Polskę jako kraj ludzi przedsiębiorczych, potrafiących wykorzystać szansę, jakie stwarza nam otoczenie, w którym funkcjonujemy. Nasze osiągnięcia na krajowym i międzynarodowym rynku przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Otrzymane nagrody są powodem do dumy i motywują nas do dalszej pracy!

Pierwsza nagroda
Druga nagroda
Trzecia nagroda

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Sosnowy Park
Leśne Jeziorko
Osiedle Falenty
Słoneczna Aleja