Firma

Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

NowaBud jest deweloperem specjalizującym się w budowie i sprzedaży energooszczędnych domów jednorodzinnych o szkielecie drewnianym. Naszym celem jest uzyskania w Polsce pozycji lidera w segmencie budownictwa jednorodzinnego. Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

W 2015 roku rozpoczęliśmy działalność w Polsce i konsekwentnie realizujemy projekty w miejscowościach pod Warszawą. Stabilna pozycja finansowa i wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów poza granicami Polski to gwarancja pewności i bezpieczeństwa dla naszych klientów na drodze do wymarzonego domu.

Sergey Orlenko

Prezes Zarządu

Cezary Milewski

Specjalista ds. Sprzedaży

Małgorzata Składanowska

Specjalista
ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Marta Osipińska

Specjalista ds. Sprzedaży

Wioletta Wąsowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Kierujemy się przekonaniem, że dobór miejsca zamieszkania jest jednym z najważniejszych decyzji, jakich dokonujemy w naszym życiu. Stąd też tak dużą wagę przywiązujemy do starannej selekcji lokalizacji naszych inwestycji. Ogromną wagę przywiązujemy także do użytecznych rozwiązań architektonicznych. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie inspiracji. Ponadto staramy się w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, wysoki standard obsługi oraz oferowanie wysokiej jakości wykończenia sprzedawanych przez nas domów. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci widzieli w nas solidnego i godnego zaufania dewelopera. Staramy się w maksymalny sposób wspierać naszych klientów na każdym etapie finansowania zakupu wybranego domu. W tym celu współpracujemy z doradcą kredytowym, który pomoże Państwu w wyborze optymalnej oferty kredytowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy, Państwa marzenie o własnym domu stanie się rzeczywistością.

Umów się na spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

3 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”.

Miło Nam poinformować, że Nowa Bud otrzymała nagrodę w kategorii:

  • Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki oraz
  • Diamenty Polskiej Gospodarki

Doceniono naszą jakość, innowacyjność jak również prowadzone działania eksportowe oraz wkład w rozwój i zarządzanie firmą.

Nagrodzono nas za wkład w budowę polskiej gospodarki. Firma Nowa Bud pokazuje Polskę jako kraj ludzi przedsiębiorczych, potrafiących wykorzystać szansę, jakie stwarza nam otoczenie, w którym funkcjonujemy. Nasze osiągnięcia na krajowym jak i również międzynarodowym rynku przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Otrzymane nagrody nobilitują nas i są powodem do dumy, ale też motywują nas do dalszej pracy!

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×