+48 733-850-850

+48 733-850-850

O Firmie

Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

NowaBud jest deweloperem specjalizującym się w budowie domów jednorodzinnych, realizującym strategię zmierzającą do uzyskania w Polsce pozycji lidera w segmencie budownictwa jednorodzinnego. Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

Rozpoczęliśmy działalność w Polsce w 2015 roku i realizujemy projekty na terenach podmiejskich największych aglomeracji, a mianowicie w okolicach Warszawy. Nasza stabilna pozycja finansowa i wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów poza granicami Polski to gwarancja pewności i bezpieczeństwa dla naszych klientów na drodze do wymarzonego domu.

Sergey Orlenko

Prezes Zarządu

Ewelina Tomaszewska

Kierownik Działu Sprzedaży

Kamil Batorowicz

Specjalista
ds.sprzedaży

Julia Koroliuk

Menedżer ds. marketingu

Małgorzata Składanowska

Specjalista
ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Cezary Milewski

Specjalista ds. Sprzedaży

Kierujemy się przekonaniem, że dobór miejsca zamieszkania jest jednym z najważniejszych wyborów jakich dokonujemy w naszym życiu. Stąd też tak dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji prowadzonych inwestycji. Ogromną wagę przywiązujemy także do użytecznych rozwiązań architektonicznych. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji. Ponadto staramy się w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, wysoki standard obsługi oraz oferowanie wysokiej jakości wykonania proponowanych przez nas domów. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci widzieli w nas nieprzerwanie solidnego i zaufanego dewelopera. Ponadto staramy się w maksymalny sposób wspierać naszych klientów na etapie finansowania zakupu wybranego domu. W tym celu współpracujemy z doradcą kredytowym, który pomoże Państwu w wyborze optymalnej oferty finansowania. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy, Państwa marzenie o własnym domu stanie się rzeczywistością.

Umów się na spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies

×