Sprawdzony deweloper

Zdjęcie inwestycji

Nowa Bud specjalizuje się w budowie i sprzedaży całorocznych domów w nowoczesnej technologii szkieletowej. Oferowane przez nas nieruchomości są świetną alternatywą dla mieszkań w mieście i murowanej zabudowy jednorodzinnej. Wysoka standaryzacja procesów budowy, wykorzystanie prefabrykacji oraz innowacyjnych materiałów sprawiają, że nasze domy są trwałe, bezpieczne, zdrowe i wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną.

Działalność deweloperską na terenie Polski rozpoczęliśmy w 2015 roku i konsekwentnie realizujemy projekty w okolicy dużych miast w województwie mazowieckim. Przez 5 lat zbudowaliśmy i oddaliśmy do użytku ponad 140 domów jednorodzinnych na 6 osiedlach. Silna pozycja finansowa w połączeniu z cennym doświadczeniem zgromadzonym przy realizacji projektów poza granicami Polski jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Kierujemy się przekonaniem, że wybór miejsca zamieszkania jest jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w naszym życiu. Dlatego bardzo starannie dobieramy lokalizacje dla inwestycji. Przywiązujemy dużą wagę do użytecznych rozwiązań architektonicznych, jesteśmy otwarci na nowe trendy i ciągle poszukujemy nowych technologii. Do oczekiwań i potrzeb każdego klienta podchodzimy w indywidualnie i staramy się budować partnerskie relacje.

Naszym priorytetem jest wysoki standard usług. Opiekunowie Nowa Bud wspierają klientów przez cały proces zakupu, od wyboru lokalu, poprzez uzyskanie finansowania, opcjonalne zmiany lokatorskie, aż po odbiór gotowego domu. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy, Państwa marzenia o własnym domu staną się rzeczywistością.

Dlaczego Nowa Bud?

Domy w stanie deweloperskim
STAN DEWELOPERSKI

3-szybowe okna PVC, stalowy dach, drzwi wejściowe, drewniane schody, ogrzewanie.

Osiedla domów blisko Warszawy
ŚWIETNE LOKALIZACJE

Sprzedajemy domy jednorodzine pod Warszawą, Pruszkowem i Grodziskiem.

Atrakcyjne ceny domów
ATRAKCYJNE CENY

Bliźniak 153 m² z działką 500 m², garażem i podjazdem już od 469 000 zł.

Nasz zespół

Sergey Orlenko

Prezes Zarządu

Wioletta Wąsowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Małgorzata Składanowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Rossudowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Czarek Milewski

Specjalista ds. Sprzedaży

Nagradzana jakość

Podczas Wielkiej Gali „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. która odbyła się 3 listopada 2018 w Warszawie firma Nowa Bud otrzymała nagrody w kategoriach:

  • Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki
  • Diamenty Polskiej Gospodarki
Zdjęcie z gali
Zdjęcie z gali
Zdjęcie z gali

Doceniono naszą jakość, innowacyjność oraz wkład w rozwój polskiej gospodarki. Otrzymane nagrody są powodem do dumy i motywują nas do dalszej pracy!

Pierwsza nagroda
Druga nagroda
Trzecia nagroda

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą