Osiedle pod Warszawą

Osiedle Falenty

Lokalizacja osiedla
LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się pomiędzy Raszynem oraz Jankami, pod adresem Falenty Duże 2A, 05-090 Falenty Duże. Sprawdź szczegóły na Google Maps .

Okolica
OKOLICA

Dookoła domów rozciągają się łąki. W odległości 1 km znajduje się piękny rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, który jest idealnym miejscem na rodzinne spacery.

Szkoły, sklepy, usługi
INFRASTRUKTURA

W bliskiej okolicy okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa w Ładach, Centrum Handlowe Janki oraz infrastruktura w Raszynie.

Budynki na osiedlu
DOMY

Wszystkie domy są zbudwane w oparciu o nowoczesną technologię szkieletową i stylowe projekty. Więcej o procesie budowy można przeczytać tutaj.

Jak dojechać?
DOJAZD

Aleją Krakowską do centrum Warszawy można dojechać w około 25 minut. Alternatywny transport zapewniają autobusy miejskie 715 i 707.

Osiedle
OSIEDLE

Osiedle będzie się składać z 36 domów o powierzchni 150 m² w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy II etapu to sierpień 2020.

Domy

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Nowoczesne bliźniaki na Osiedlu Falenty to idealny wybór dla osób marzących o ucieczce przed zgiełkiem miasta. Cicha i piękna okolica oraz wykonany ze zdrowych materiałów dom szkieletowy pozwolą zadbać o zdrowie fizyczne oraz komfort rodziny. Pomimo podmiejskiego klimatu mieszkańcy nie muszą rezygnować z rozbudowanej infrastruktury - zaledwie 4 km od osiedla znajduje się Raszyn i CH Janki.

Domy energooszczędne dostępne na Osiedlu Falenty są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach względem mieszkań w mieście. Za cenę średniej wielkości mieszkania możesz kupić przestronny dom szkieletowy pod Warszawą. Obecnie realizujemy budowę i sprzedaż domów z 2 i 3 etapu inwestycji.

Osiedle Falenty pod Pruszkowem

Decydując się na zakup bliźniaka od dewelopera Nowa Bud Sp. z o.o. dostajesz: energooszczędny dom, ogrodzoną działkę z podjazdem w atrakcyjnej lokalizacji blisko Warszawy, podłączone media oraz rozwiniętą infrastrukturę w pobliskich Jankach. Nasze domy są standardowo wyposażone w piec, drewniane schody, 3-szybowe okna, drzwi antywłamaniowe, barierki balkonowe i wiele więcej.

Modyfikacje domów takie jak instalacja systemu wentylacyjnego, klimatyzacji, czy rolet możliwe są w ramach opcjonalnych zmian lokatorskich.

W trzecim etapie Osiedla Falenty zostały już tylko 2 bliźniaki! Chcesz poznać szczegóły lub obejrzeć dom pokazowy? Zapraszamy do kontaktu.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Mapa osiedla

Lokalizacja

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Osiedle Falenty
Słoneczna Aleja
Sosnowy Park