Domy pod Warszawą
Osiedle Falenty_dev

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się pomiędzy Raszynem oraz Jankami, pod adresem Falenty Duże 2A, 05-090 Falenty Duże. Pod tym linkiem można sprawdzić szczegóły na Google Maps.

Responsive image
OKOLICA

Dookoła rozciągają się rozległe łąki i pola. W odległości zaledwie 1 km znajduje się piękny rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, który jest idealnym miejscem na rodzinne spacery.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

W okolicy znajduje się przedszkole (800 m) szkoła podstawowa w Ładach (2,8), oraz Centrum Handlowe Janki (4,5 km).

Responsive image
DOMY

Wszystkie domy są zbudwane w oparciu o energooszczędną technologię szkieletową. Więcej o procesie budowy można przeczytać tutaj.

Responsive image
DOJAZD

Mieszkańcy mają świetny dojazd do Warszawy. Trasą S8 do centrum stolicy można dojechać w około 30 minut. Alternatywny transport zapewniają autobusy 715 i 707.

Responsive image
OSIEDLE

Osiedle będzie się składać z 36 domów o powierzchni 150 m² w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy II etapu to sierpień 2020.

Domy

KLASYCZNY

DOM:

150 m²

DZIAŁKA:

390 m²

CENA:

579 000 zł

PLAN DOMU:

KLASYCZNY

DOM / DZIAŁKA:

150 m² / 390 m²

CENA:

579 000 zł

PLAN DOMU:

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Responsive image

Opis osiedla

Osiedle Falenty to idealne miejsce dla osób marzących o ucieczce przed zgiełkiem dużego miasta, jednocześnie nie chcących rezygnować z możliwości, jakie ma im do zaoferowania stolica oraz z rozwoju własnej kariery zawodowej. Cicha i piękna okolica oraz zdrowy dom szkieletowy pozwolą zadbać o przyszłość, zdrowie fizyczne oraz komfort psychiczny całej rodziny.


Tanie domy energooszczędne dostępne na osiedlu Leśne Jeziorko są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach względem mieszkań w mieście. Za cenę przeciętnego 3-pokojowego mieszkania w stolicy możesz kupić duży i przestronny dom szkieletowy w podwarszawskiej miejscowości. Obecnie realizujemy już 2. etap inwestycji i niedawno otworzyliśmy przedsprzedaż domów planowanych na 2020. Dowiedz się więcej, kontaktując się z naszym doradcą.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×