Finansowanie

Atrakcyjne warunki kredytowania, niskie stopy procentowe oraz rosnące ceny mieszkań w stolicy sprawiają, że zakup domu jednorodzinnego pod Warszawą jest coraz lepszą decyzją. Miesięczne raty za dom Nowa Bud są znacznie niższe od kosztu wynajmu średniej wielkości mieszkania! Rata kredytowa za najtańsze domy dostępne w naszej ofercie może wynieść jedynie 1800 zł miesięcznie! Sprawdź szczegóły w poniższej aplikacji.

-

-

XX lat

Wypełnij formularz i kliknij przycisk aby policzyć przykładową ratę.

Zdjęcie domu Nowa Bud

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt!

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul.Przyleśna 6, 05-126 Kąty Węgierskie. Dane będą przetwarzane zgodnie z Polityka prywatności/RODO w celu przekazania szczegółów oferty.

Plac budowy domów szkieletowych

Profesjonalne wsparcie

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakupu domu, od selekcji lokalu poprzez wybór zmian lokatorskich, aż po uzyskanie finansowania. W ramach standardowej współpracy oferujemy pomoc doświadczonego doradcy kredytowego i dostarczamy dokumenty niezbędne do zawarcia umowy z bankiem.

Szczęśliwa rodzina

Zamieszkaj na swoim!

Poza ceną nowej nieruchomości, należy również uwzględnić koszty utrzymania. Właściciel mieszkania 100 m² w stolicy wydaje co miesiąc około 800 zł na czynsz! Wybierając dom bezczynszowy, ta kwotę może być przeznaczona na spłatę raty kredytu. Warto również pamiętać, że koszt ogrzewania domu energooszczędnego może być nawet o 60% niższy od opłat w mieszkaniach.

Niniejsza aplikacja ma charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ani przyrzeczenia udzielenia określonego w jego treści finansowania. Zawiera on wyłącznie informacje dodatkowe, które zgodnie z art.12 ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami mogą być przekazane konsumentowi przez pośrednika kredytu hipotecznego. Jego celem jest zwrócenie uwagi konsumenta na parametry ofert kredytowych. Wszelkie informacje wymagane przepisami ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami przekazywane są oddzielnie w dokumentach i terminach uwzględniających procedury kredytowe poszczególnych kredytodawców.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą