Finansowanie

Atrakcyjne warunki kredytowania, niskie stopy procentowe oraz rosnące ceny mieszkań w stolicy sprawiają, że zakup domu jednorodzinnego pod Warszawą jest coraz lepszą decyzją. Miesięczne raty za dom Nowa Bud są znacznie niższe od kosztu wynajmu średniej wielkości mieszkania! Rata kredytowa za najtańsze domy dostępne w naszej ofercie może wynieść jedynie 1800 zł miesięcznie! Sprawdź szczegóły w poniższej aplikacji.

-

-

XX lat

Wypełnij formularz i kliknij przycisk aby policzyć przykładową ratę.

Zdjęcie domu Nowa Bud

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Szczęśliwa rodzina

Zamieszkaj na swoim!

Wybierając nowe miejsce do zamieszkania, poza ceną inwestycji należy również uwzględnić koszty utrzymania. W przypadku mieszkania o powierzchni 100 m² w Warszawie właściciel wydaje co miesiąc około 800 zł na sam czynsz! Wybierając dom bezczynszowy Nowa Bud, ta kwotę może być przeznaczona na spłatę raty, jednocześnie ciesząc się znaczenie większą powierzchnią domu oraz działką. Korzyści są oczywiste - płacisz wyłącznie za własny dom i ziemię. Warto również pamiętać, że ogrzewanie oraz chłodzenie budynku energooszczędnego może być nawet o 60% mniejsze od opłat w mieszkaniach.

Plac budowy domów szkieletowych

Nowoczesna technologia budowy

Obecnie realizujemy 5 osiedli domów jednorodzinnych. Każda lokalizacja oferuje doskonałe połączenie z Warszawą oraz rozwiniętą infrastrukturę. Wykorzystywana przez nas innowacyjna technologia szkieletowa gwarantuje wysoką efektywność energetyczną i zdrowy mikroklimat.

W ramach standardowej współpracy oferujemy pomoc doradcy kredytowego i dostarczamy dokumenty niezbędne do zawarcia umowy z bankiem. Sprawdź szczegóły naszych osiedli, umów się na spotkanie lub zadaj pytania naszym doradcom.

Niniejsza aplikacja ma charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ani przyrzeczenia udzielenia określonego w jego treści finansowania. Zawiera on wyłącznie informacje dodatkowe, które zgodnie z art.12 ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami mogą być przekazane konsumentowi przez pośrednika kredytu hipotecznego. Jego celem jest zwrócenie uwagi konsumenta na parametry ofert kredytowych. Wszelkie informacje wymagane przepisami ustawy o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami przekazywane są oddzielnie w dokumentach i terminach uwzględniających procedury kredytowe poszczególnych kredytodawców.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą