Nasze osiedla

Całoroczne domy drewniane w Falentach pod Warszawą

Osiedle Premium Falenty

Falenty, 5 km od Warszawy

Osiedle wyróżnia się cichą okolicą i dobrym dojazdem do infrastruktury w Raszynie i Jankach (sklepy, szkoły, przedszkola). Niedaleko znajduje się rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie. Alternatywny transport zapewniają autobusy L-1 i 706.

Osiedle domów w Sękocinie Nowym pod Warszawą

Osiedle Zielonej Łąki

Zielonej Laki, Błonie, 14 km od Warszawy

Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy willowej .Ta zaciszna enklawa zapewni mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwoli nacieszyć się bliskością natury. W bliskim sąsiedztwie znajdują się: przedszkola, szkoły, sklepy, Park Bajka, Mcdonald. Osiedle zlokalizowane zaledwie 3 km do PKP Błonie..

Osiedle domów w Sękocinie Nowym pod Warszawą

Osiedle Carmelove

Carmelove, Chrzanów Mały, 20 km od Warszawy

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej dla rodzin chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. W bliskiej okolicy znajduje się malowniczy Park nad Rokitnicą- to idealne miejsce do odpoczynku dla całej rodziny. Dla miłośników wakeboardingu do dyspozycji centrum rekreacyjno-sportowe Wake for Friends położone tylko 1,5 km od osiedla. Dużym atutem jest także bliskie położenie autostrady A2. Zaledwie 4 km od osiedla znajduje się stacja PKP w Grodzisku Mazowieckim oraz w Milanówku.

Osiedle domów w Sękocinie Nowym pod Warszawą

Osiedle Sękocin

Sękocin Nowy, 10 km od Warszawy

Kameralne osiedle domów w Sękocinie Nowym. Wygodny dostęp do usług i sklepów zapewnia oddalone o 3 km CH Janki. Domy są otoczone naturą i gwarantują ciszę i spokój. Przestronne lokale na Osiedlu Sękocin to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Zrealizowane inwestycje

Osiedle domów jednorodzinnych Sosnowy Park w Osowcu pod Grodziskiem

Sosnowy Park

Osowiec, 5 km od Grodziska Maz.

Doskonałe miejsce dla rodzin szukających wytchnienia od hałasu Warszawy, w przestronnym domu. Rozległy las otaczający osiedle gwarantuje piękną okolicę do spacerów. Mieszkańcy mają dobry dojazd do stacji WKD w Grodzisku Mazowieckim.

Domy bliźniaki Słoneczna Aleja w Pęcicach koło Pruszkowa

Słoneczna Aleja

Pęcice, 3 km od Pruszkowa

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja pozwala przebywać w spokojnej okolicy bez konieczności rezygnowania z usług i infrastruktury dużego miasta. Zaledwie 3 km od osiedla znajduje się stacja WKD Komorów.

Domy szkieletowe w Nowej Wsi koło Pruszkowa

Leśne Jeziorko

Osiedle domów koło Pruszkowa

Leśne Jeziorko to wyjątkowe osiedle blisko Pruszkowa, całkowicie otoczone lasem gwarantującym ciszę i spokój. Olbrzymią zaletą jest świetny dojazd pociągami do Warszawy - stacja WKD Nowa Wieś znajduje się 300 m od osiedla.

Dom jednorodzinny prosto od dewelopera

Leśna Symfonia

Osiedle w Słominie

Osiedle "Leśna Symfonia" to osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Domy znajdują się w odległoci 17 km od centrum Warszawy.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą