Wybierz inwestycję

+48 733-850-850

+48 733-850-850

Nasze osiedla

 • Sosnowy Park

  Osiedle "Sosnowy Park" znajduje się w odległości 33 km od centrum Warszawy. Osiedle otoczone sosnowym lasem, czyste powietrze, dobra infrastruktura, blisko Grodziska Mazowieckiego. Jest to świetna inwestycja dla zakupu niedrogiego domu za miastem.

  Więcej
 • Słoneczna Aleja

  Osiedle "Słoneczna Aleja" znajduje się bowiem zaledwie 12 km od centrum Warszawy. Pęcice zapewniają dostęp do wszielkich udogodnień dla komfortnego życia - sklepy, szkoła, przedszkole. Miejsce blisko Pruszkowa oraz Komorowa.

  Więcej
 • Zielona Dolina

  Osiedle "Zielona Dolina" znajduje się zaledwie 8 km od Warszawy w miejscowości Duchnice przy ul. Modrzejewskiej i ul. Rozłogi. Jest to atrakcyjne miejske dla osób ceniących czisze i spokój w sąsiedztwie natury.

  Więcej
 • Leśne Jeziorko

  Osiedle "Leśne Jeziorko" znajduje się w odległości 12 km od Warszawy w miejscowości Nowa Wieś przy ul. Spacerowej. Jest to idealne miejske dla osób ceniących czisze i spokój w sąsiedztwie jeziora.

  Więcej

Sprzedane osiedla

 • Leśna Symfonia

  Osiedle "Leśna Symfonia" to osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Znajduje się w odległoci 17 km od centrum Warszawy, blisko Centrum handlowe Janki. Początek budowy - czerwiec 2016.

  Więcej

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies

×