+48 733-850-850

+48 733-850-850

Osiedla

Sosnowy Park

Osiedle pod Grodziskiem

Osiedle "Sosnowy Park" znajduje się w odległości 33 km od centrum Warszawy. Osiedle otoczone sosnowym lasem, czyste powietrze, dobra infrastruktura, blisko Grodziska Mazowieckiego. Jest to świetna inwestycja dla zakupu niedrogiego domu za miastem.

Więcej

Słoneczna Aleja

Osiedle pod Pruszkowem

Osiedle "Słoneczna Aleja" znajduje się bowiem zaledwie 12 km od centrum Warszawy. Pęcice zapewniają dostęp do wszielkich udogodnień dla komfortnego życia - sklepy, szkoła, przedszkole. Miejsce blisko Pruszkowa oraz Komorowa.

Więcej

Zielona Dolina

Osiedle pod Ożarowem

Osiedle "Zielona Dolina" znajduje się zaledwie 8 km od Warszawy w miejscowości Duchnice przy ul. Modrzejewskiej i ul. Rozłogi. Jest to atrakcyjne miejske dla osób ceniących czisze i spokój w sąsiedztwie natury.

Więcej

Osiedle Falenty

Rezydencje pod Warszawą

"Osiedle Falenty" znajduje się bowiem zaledwie 4 km od Warszawy. Falenty to osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, zapewniają dostęp do wszielkich udogodnień dla komfortnego życia - sklepy, szkoła, przedszkole. Miejsce blisko Raszyna.

Więcej

Umów się na spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Sprzedane osiedla

Leśna Symfonia

- Dom bliżniak na sprzedaż w osiedlu w Słominie

Osiedle "Leśna Symfonia" to osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Znajduje się w odległoci 17 km od centrum Warszawy, blisko Centrum handlowe Janki. Początek budowy - czerwiec 2016.

Więcej

Leśne Jeziorko

Osiedle w Nowej Wsi

Osiedle "Leśne Jeziorko" znajduje się w odległości 12 km od Warszawy w miejscowości Nowa Wieś przy ul. Spacerowej. Jest to idealne miejske dla osób ceniących czisze i spokój w sąsiedztwie jeziora.

Więcej

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies

×