Nasze osiedla

Całoroczne domy drewniane w Falentach pod Warszawą

Dostępne 4 lokale!

Ceny od 889 tys. zł,

tylko 5848 zł/m²

Osiedle Falenty

Falenty, 5 km od Warszawy

Osiedle wyróżnia się cichą okolicą i dobrym dojazdem do infrastruktury w Raszynie i Jankach (sklepy, szkoły, przedszkola). Niedaleko znajduje się rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie. Alternatywny transport zapewniają autobusy L-1 i 706.

Osiedle domów w Sękocinie Nowym pod Warszawą

Wkrótce

w sprzedaży

Osiedle Sękocin

Sękocin Nowy, 10 km od Warszawy

Kameralne osiedle domów w Sękocinie Nowym. Wygodny dostęp do usług i sklepów zapewnia oddalone o 3 km CH Janki. Domy są otoczone naturą i gwarantują ciszę i spokój. Przestronne lokale na Osiedlu Sękocin to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Osiedle domów jednorodzinnych Sosnowy Park w Osowcu pod Grodziskiem

Wszystkie domy

sprzedane

Sosnowy Park

Osowiec, 5 km od Grodziska Maz.

Doskonałe miejsce dla rodzin szukających wytchnienia od hałasu Warszawy, w przestronnym domu. Rozległy las otaczający osiedle gwarantuje piękną okolicę do spacerów. Mieszkańcy mają dobry dojazd do stacji WKD w Grodzisku Mazowieckim.

Domy bliźniaki Słoneczna Aleja w Pęcicach koło Pruszkowa

Wszystkie domy

sprzedane

Słoneczna Aleja

Pęcice, 3 km od Pruszkowa

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja pozwala przebywać w spokojnej okolicy bez konieczności rezygnowania z usług i infrastruktury dużego miasta. Zaledwie 3 km od osiedla znajduje się stacja WKD Komorów.

Domy szkieletowe w Nowej Wsi koło Pruszkowa

Wszystkie domy

sprzedane

Leśne Jeziorko

Osiedle domów koło Pruszkowa

Leśne Jeziorko to wyjątkowe osiedle blisko Pruszkowa, całkowicie otoczone lasem gwarantującym ciszę i spokój. Olbrzymią zaletą jest świetny dojazd pociągami do Warszawy - stacja WKD Nowa Wieś znajduje się 300 m od osiedla.

Dom jednorodzinny prosto od dewelopera

Wszystkie domy

sprzedane

Leśna Symfonia

Osiedle w Słominie

Osiedle "Leśna Symfonia" to osiedle w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Domy znajdują się w odległoci 17 km od centrum Warszawy.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą