Osiedle pod Ożarowem

Zielona Dolina

Lokalizacja osiedla
LOKALIZACJA

Kameralne osiedle usytuowane przy ulicy Rozłogi w Duchnicach pod Ożarowem Mazowieckim. Sprawdź szczegóły na Google Maps .

Okolica
OKOLICA

Osiedle zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie pól oraz łąk, które zapewniają niczym niezmącony spokój i sielankowy, wiejski klimat.

Szkoły, sklepy, usługi
INFRASTRUKTURA

Osiedle zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do okolicznego przedszkola, szkoły podstawowej oraz sklepów i usług w Ożarowie Mazowieckim.

Budynki na osiedlu
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zostały wykonane w nowoczesnej technologii szkieletowej. Dowiesz się więcej klikając ten link.

Jak dojechać?
DOJAZD

Osiedle Zielona Dolina znajduje się zaledwie 10 km od centrum Warszawy. Mieszkańcy dojadą do niej w około 15 minut. Alternatywny dojazd zapewnia pobliska stacja KW (3 km).

Osiedle
OSIEDLE

Osiedle będzie składać się z 44 domów o powierzchni od 130 m² na działkach od 475 m². Obecnie dostępny jest już tylko dom numer 19.

Ceny domów

Dostępność

Mapa osiedla

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Galeria zdjęć

Film i panorama 360

Zielona Dolina to osiedle, które łączy dobry dojazd do Warszawy z kameralnym otoczeniem. Okoliczne tereny zielone zapewniają walory sielankowej, podmiejskiej miejscowości. Domy o szkielecie drewnianym wykonane w zabudowie bliźniaczej zapewniają wysoki poziom komfortu i jakości codziennego życia w niezwykle atrakcyjnej cenie zbliżonej do cen niewielkich mieszkań w Warszawie. Każdy z domów bezczynszowych na osiedlu Zielona Dolina budynek w technologii szkieletowej. Wszystkie domy w ofercie zostały już sprzedane lub zarezerwowane. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiedlami lub zostawienia danych kontaktowych - zadzwonimy, jeżeli któryś z bliźniaków się zwolni.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą