Osiedle pod Ożarowem
Zielona Dolina

Najważniejsze informacje

Responsive image
LOKALIZACJA

Kameralne osiedle usytuowane przy ulicy Rozłogi w Duchnicach pod Ożarowem Mazowieckim. Sprawdź szczegóły na Google Maps .

Responsive image
OKOLICA

Osiedle zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie się pól oraz łąk, które zapewniają niczym niezmącony spokój i sielankowy, wiejski klimat.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

Osiedle zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do okolicznego przedszkola, szkoły podstawowej oraz sklepów i usług w Ożarowie Mazowieckim.

Responsive image
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zostały wykonane w nowoczesnej technologii szkieletowej. Dowiesz się o niej więcej klikając ten link.

Responsive image
DOJAZD

Osiedle Zielona Dolina znajduje się zaledwie 10 km od centrum Warszawy. Mieszkańcy dojadą do niej w około 15 minut. Alternatywny dojazd zapewnia pobliska stacja KW (3 km).

Responsive image
OSIEDLE

Osiedle będzie składać się z 44 domów o powierzchni od 130 m² na działkach od 475 m². Obecnie dostępne są już tylko domy w V etapie.

Opis osiedla

Zielona Dolina to osiedle, które łączy dobry dojazd do Warszawy z kameralnym otoczeniem. Okoliczne tereny zielone zapewniają walory sielankowej, podmiejskiej miejscowości. Domy o szkielecie drewnianym wykonane w zabudowie bliźniaczej zapewniają wysoki poziom komfortu i jakości codziennego życia w niezwykle atrakcyjnej cenie zbliżonej do cen niewielkich mieszkań w Warszawie.

Każdy z domów bezczynszowych na osiedlu Zielona Dolina budynek w technologii szkieletowej. Obecnie w ofercie zostały już tylko ostatnie domy z III, IV i V etapu. Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj szczegóły.

Domy

131 m2Dom

475 m2działka

549 000

150 m2Dom

475 m2działka

569 000

164 m2Dom

475 m2działka

649 000

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Responsive image

Kompleksowa oferta

Responsive image

Decydujac się na zakup domu w Nowa Bud Sp. z o.o. dostajesz: energooszczędny dom w stanie deweloperskim, ogrodzoną działkę z podjazdem w atrakcyjnej lokalizacji, podłączone media miejskie oraz rozwiniętą infrastrukturę w ramach osiedla. Nasze domy są standardowo wyposażone w piec, drewniane schody, 3-szybowe okna, drzwi antywłamaniowe, barierki balkonowe i wiele więcej.

Modyfikacje takie jak instalacja podgrzewanej podłogi, systemu wentylacyjnego, klimatyzacji, czy rolet, możliwe są w ramach opcjonalnych zmian lokatorskich.

Na osiedlu Zielona Dolina zostały już tylko 3 ostatnie domy! Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×