Osiedle pod Pruszkowem

Słoneczna Aleja

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle Słoneczna Aleja zlokalizowane jest przy ul. Parkowej 59, 05-806 Pęcice, w gminie Michałowice. W tym miejscu sprawdzisz dokładny adres na Google Maps.

Responsive image
OKOLICA

Osiedle domów powstało na na słonecznych polach Michałowic. W bliskiej okolicy znajduje się rzeka Utrata, jeziorko i las.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

Jedynie 300 m od osiedla znajduje się sklep Biedronka oraz stacja paliw Orlen. Świetny dojazd do szkół i infrastruktury w Pruszkowie.

Responsive image
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wykonane zostały w technologii szkieletowej. Dowiesz się o niej więcej klikając ten link.

Responsive image
DOJAZD

Osiedle znajduje się 17 km od centrum Warszawy, a jego mieszkańcy dojadą do niej samochodem w około 20 minut. Stacja PKP w pobliskim Pruszkowie.

Responsive image
OSIEDLE

Osiedle docelowo będzie składać się z 32 domów o powierzchni od 135 m² na działkach od 370 m². Obecnie dostępne są tylko domy w III etapie.

Domy

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Słoneczna Aleja to kameralne osiedle całorocznych domów o szkielecie drewnianym, położone zaledwie 3 km od Pruszkowa. Atrakcyjne lokalizacja gwarantuje możliwość przebywania wśród walorów pięknej przyrody bez konieczności rezygnowania z zalet mieszkania w bezpośrednim otoczeniu dużego miasta.

Domy bezczynszowe na osiedlu Słoneczna Aleja są oferowane w cenach porównywalnych do średniej wielkości mieszkań w Warszawie. Obecnie prowadzimy sprzedaż ostatnich lokali z III etapu inwestycji. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Mapa osiedla

Lokalizacja

Rabat 11 000 zł

na domy w Pęcicach!

Zobacz osiedle

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Sosnowy Park
Leśne Jeziorko
Osiedle Falenty
Słoneczna Aleja