Osiedle pod Grodziskiem

Sosnowy Park

Lokalizacja osiedla
LOKALIZACJA

Osiedle jest zlokalizowane przy ul. Dworskiej i Magnackiej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Sprawdź dokładny adres na Google Maps.

Okolica
OKOLICA

Wokół osiedla roztacza się piękny, sosnowy las oraz rozległe łąki i tereny zielone. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajduje się również niewielki zbiornik wodny.

Szkoły, sklepy, usługi
INFRASTRUKTURA

W okolicy znajduje się sklep spożywczy (1,6 km), przedszkole (3,4 km) oraz szkoła podstawowa w Osowcu (około 4 km).

Budynki na osiedlu
DOMY

Domy jednorodzinne oraz bliźniaki zostały zbudowane w nowoczesnej technologii szkieletowej, o której więcej przeczytasz w tym miejscu.

Jak dojechać?
DOJAZD

Osiedla Sosnowy Park znajduje się 40 km od centrum Warszawy (około 30 minut trasami S8 oraz S2).

Osiedle
OSIEDLE

Osiedle będzie składać się z ponad 90 domów o powierzchniach 136, 150 oraz 164 m² na działkach o 500 i 1000 m². Obecnie realizujemy już VII etap.

Domy

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Osiedle Sosnowy Park to doskonałe miejsce dla wszystkich osób szukających wytchnienia od hałasu i tłoku wielkiego miasta w przestronnym, komfortowym i nowoczesnym domu. Rozległy las otaczający osiedle zapewnia mieszkańcom ciszę, spokój oraz piękną okolicę do spacerów.

Energooszczędne domy zlokalizowane na osiedlu Sosnowy Park oferowane są w cenach konkurencyjnych do mieszkań w stolicy o podobnym metrażu. W cenie średniej wielkości mieszkania w stolicy możesz kupić przestronny dom wraz z działką. Obecnie realizujemy już VII etap inwestycji. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z naszymi doradcami.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Mapa osiedla

Lokalizacja

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Osiedle Falenty
Słoneczna Aleja
Sosnowy Park