Osiedle pod Pruszkowem

Leśne Jeziorko

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle Leśne Jeziorko znajduje się przy ulicy Spacerowej, 05-806 Nowa Wieś. Pod tym linkiem można sprawdzić szczegóły na Google Maps.

Responsive image
OKOLICA

Osiedle otoczone jest niewielkim laskiem, od południa sąsiadującym z łąkami. Od północy osiedle graniczy z parkiem i urokliwym jeziorkiem.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

W bliskiej okolicy osiedla znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, liceum, sklep spożywczy, stacja WKD (500 m) oraz plac zabaw i siłownia plenerowa.

Responsive image
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej wykonane zostały w technologii szkieletowej. Dowiesz się o niej pod tym linkiem.

Responsive image
DOJAZD

Osiedle Leśne Jeziorko zlokalizowane jest 20 km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd samochodem w około 30 minut. 500 m od osiedla znajduje stacja WKD.

Responsive image
OSIEDLE

Budowa osiedla podzielona jest na II etapy i docelowo składać się będzie z 16 domów o powierzchni od 150 m² na działkach od 390 do 1478 m².

Domy

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Leśne Jeziorko to wyjątkowe osiedle, całkowicie otoczone lasem gwarantującym ciszę i spokój. Domy zostały zbudowane z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z technologią szkieletową. Olbrzymią zaletą jest świetny dojazd pociągami WKD do Warszawy - stacja Nowa Wieś znajduje się tylko 800 metrów od naszego osiedla!

Domy kanadyjskie na osiedlu Leśne Jeziorko oferowane są w cenach zbliżonych do średniej wielkości mieszkań w stolicy. Zyskaj więcej za mniej i kup dom idealny dla Twojej rodziny. Umów się na rozmowę z naszym doradcą i poznaj więcej szczegółów sprzedaży domów z II etapu inwestycji.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Mapa osiedla

Lokalizacja

Rabat 11 000 zł

na domy w Pęcicach!

Zobacz osiedle

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Sosnowy Park
Leśne Jeziorko
Osiedle Falenty
Słoneczna Aleja