Osiedle w Nowej Wsi
Leśne Jeziorko

Najważniejsze informacje

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle Leśne Jeziorko znajduje się przy ulicy Spacerowej, 05-806 Nowa Wieś. Pod tym linkiem można sprawdzić szczegóły na Google Maps.

Responsive image
OKOLICA

Osiedle otoczone jest niewielkim laskiem, od południa sąsiadującym z dzikimi łąkami. Od północy osiedle graniczy z parkiem i urokliwym jeziorkiem.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

W bliskiej okolicy osiedla znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, liceum, sklep spożywczy, stacja WKD (500 m) oraz plac zabaw i siłownia plenerowa.

Responsive image
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej wykonane zostały w nowoczesnej technologii szkieletowej. Dowiesz się o niej więcej klikając ten link.

Responsive image
DOJAZD

Osiedle Leśne Jeziorko zlokalizowane jest 20 km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd samochodem w około 30 minut. 500 m od osiedla znajduje stacja WKD.

Responsive image
OSIEDLE

Budowa osiedla podzielona jest na II etapy i docelowo składać się będzie z 16 domów o powierzchni od 150 m² na działkach od 390 do 1478 m².

Opis osiedla

Leśne Jeziorko to wyjątkowe osiedle, całkowicie otoczone lasem gwarantującym ciszę i spokój. Domy zostały zbudowane z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z technologią szkieletową. Olbrzymią zaletą jest świetny dojazd pociągami WKD do Warszawy - stacja Nowa Wieś znajduje się tylko 800 metrów od naszego osiedla!

Domy kanadyjskie na osiedlu Leśne Jeziorko oferowane są w cenach zbliżonych do średniej wielkości mieszkań w stolicy. Zyskaj więcej za mniej i kup dom idealny dla Twojej rodziny. Umów się na rozmowę z naszym doradcą i poznaj więcej szczegółów sprzedaży domów z II etapu inwestycji.

Domy

150 m2Dom

475 m2działka

od 730 000

170 m2Dom

1478 m2działka

930 000

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Responsive image

Panorama osiedla

Użyj dwóch palców aby obrócić kamerę.

Użyj myszki, aby obrócić kamerę.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×