Osiedle pod Pruszkowem

Leśne Jeziorko

Lokalizacja osiedla
LOKALIZACJA

Osiedle Leśne Jeziorko znajduje się przy ulicy Spacerowej, 05-806 Nowa Wieś. Pod tym linkiem można sprawdzić szczegóły na Google Maps.

Okolica
OKOLICA

Osiedle otoczone jest niewielkim laskiem, od południa sąsiadującym z łąkami. Od północy osiedle graniczy z parkiem i urokliwym jeziorkiem.

Szkoły, sklepy, usługi
INFRASTRUKTURA

W bliskiej okolicy osiedla znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, liceum, sklep spożywczy, stacja WKD (500 m) oraz plac zabaw i siłownia plenerowa.

Budynki na osiedlu
DOMY

Domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej wykonane zostały w technologii szkieletowej. Dowiesz się o niej pod tym linkiem.

Jak dojechać?
DOJAZD

Osiedle Leśne Jeziorko zlokalizowane jest 20 km od centrum Warszawy. Wygodny dojazd samochodem w około 30 minut. 500 m od osiedla znajduje stacja WKD.

Osiedle
OSIEDLE

Budowa osiedla podzielona jest na II etapy i docelowo składać się będzie z 16 domów o powierzchni od 150 m² na działkach od 390 do 1478 m².

Ceny domów

Dostępność

Mapa osiedla

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Administratorem danych jest Nowa Bud Sp z o. o. z siedzibą przy ul. Jana Kazimierza 279/3, 05-126 Stanisławów Pierwszy. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności w celu przekazania szczegółów oferty.

Galeria zdjęć

Film i panorama 360

Leśne Jeziorko to wyjątkowe osiedle, całkowicie otoczone lasem gwarantującym ciszę i spokój. Domy zostały zbudowane z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z technologią szkieletową. Olbrzymią zaletą jest świetny dojazd pociągami WKD do Warszawy - stacja Nowa Wieś znajduje się tylko 800 metrów od naszego osiedla! Domy kanadyjskie na osiedlu Leśne Jeziorko oferowane są w cenach zbliżonych do średniej wielkości mieszkań w stolicy. Zyskaj więcej za mniej i kup dom idealny dla Twojej rodziny. Wszystkie domy na osiedlu zostały sprzedane lub zarezerwowane. Sprawdź inne osiedla lub zostaw swoje dane - skontaktujemy się, jeżeli któryś z domów się zwolni.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą