Domy pod Warszawą
Osiedle Falenty

Najważniejsze informacje

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się pomiędzy Raszynem oraz Jankami, pod adresem Falenty Duże 2A, 05-090 Falenty Duże. Sprawdź szczegóły na Google Maps .

Responsive image
OKOLICA

Dookoła rozciągają się rozległe łąki i pola. W odległości zaledwie 1 km znajduje się piękny rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, który jest idealnym miejscem na rodzinne spacery.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

W okolicy znajduje się przedszkole (800 m) szkoła podstawowa w Ładach (2,8), oraz Centrum Handlowe Janki (4,5 km).

Responsive image
DOMY

Wszystkie domy są zbudwane w oparciu o nowoczesną technologię szkieletową. Więcej o procesie budowy można przeczytać tutaj.

Responsive image
DOJAZD

Mieszkańcy mają świetny dojazd do Warszawy. Trasą S8 do centrum stolicy można dojechać w około 30 minut. Alternatywny transport zapewniają autobusy 715 i 707.

Responsive image
OSIEDLE

Osiedle będzie się składać z 36 domów o powierzchni 150 m² w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy II etapu to sierpień 2020.

Opis osiedla

Osiedle Falenty to idealne miejsce dla osób marzących o ucieczce przed zgiełkiem dużego miasta, które nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje stolica. Cicha i piękna okolica oraz zdrowy dom szkieletowy pozwolą zadbać o przyszłość, zdrowie fizyczne oraz komfort psychiczny całej rodziny.

Domy energooszczędne dostępne na osiedlu Leśne Jeziorko są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach względem mieszkań w mieście. Za cenę średniej wielkości mieszkania możesz kupić przestronny dom szkieletowy w podwarszawskiej miejscowości. Obecnie realizujemy już 2. etap inwestycji i prowadzimy przedsprzedaż domów planowanych na 2020. Dowiedz się więcej kontaktując się z naszym doradcą.

Domy

150 m2Dom

390 m2działka

od 599 000

Umów się na spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Responsive image

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×