Domy pod Warszawą
Osiedle Falenty

Najważniejsze informacje

Responsive image
LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się pomiędzy Raszynem oraz Jankami, pod adresem Falenty Duże 2A, 05-090 Falenty Duże. Sprawdź szczegóły na Google Maps .

Responsive image
OKOLICA

Dookoła rozciągają się rozległe łąki i pola. W odległości zaledwie 1 km znajduje się piękny rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, który jest idealnym miejscem na rodzinne spacery.

Responsive image
INFRASTRUKTURA

W okolicy znajduje się przedszkole (800 m) szkoła podstawowa w Ładach (2,8), oraz Centrum Handlowe Janki (4,5 km).

Responsive image
DOMY

Wszystkie domy są zbudwane w oparciu o nowoczesną technologię szkieletową. Więcej o procesie budowy można przeczytać tutaj.

Responsive image
DOJAZD

Mieszkańcy mają świetny dojazd do Warszawy. Trasą S8 do centrum stolicy można dojechać w około 30 minut. Alternatywny transport zapewniają autobusy 715 i 707.

Responsive image
OSIEDLE

Osiedle będzie się składać z 36 domów o powierzchni 150 m² w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy II etapu to sierpień 2020.

Opis osiedla

Osiedle Falenty to idealne miejsce dla osób marzących o ucieczce przed zgiełkiem dużego miasta, które nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje stolica. Cicha i piękna okolica oraz zdrowy dom szkieletowy pozwolą zadbać o przyszłość, zdrowie fizyczne oraz komfort psychiczny całej rodziny.

Domy energooszczędne dostępne na Osiedlu Falenty są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach względem mieszkań w mieście. Za cenę średniej wielkości mieszkania możesz kupić przestronny dom szkieletowy w podwarszawskiej miejscowości. Obecnie realizujemy już 2. etap inwestycji i prowadzimy przedsprzedaż domów planowanych na 2020. Dowiedz się więcej kontaktując się z naszym doradcą.

Domy

150 m2Dom

390 m2działka

od 599 000

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt.

Dostępność

Kliknij mapę aby ją powiększyć

Responsive image

Panorama osiedla

Użyj dwóch palców aby obrócić kamerę.

Użyj myszki, aby obrócić kamerę.

Umów się na
spotkanie!

Uzupełnij swoje dane. Nasz
specjalista skontaktuje się z Tobą

W celach statystycznych oraz zapewnienia najwyższej jakości ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Cookies

×